Rozwiązania dla biznesu

Personalizacja biura

personalizacja-spacebranding
Personalizacja i spacebranding

architekt-biurowy
Kompleksowa usługa

architekt-usluga-projektowania
Doradztwo architekta

akustyka-zielen-biurowa
Roślinność i akustyka

 

 

DOPASOWANIE WNĘTRZA DO TWOJEJ FIRMY

space branding

PERSONALIZACJA

Personalizacja nada Twojej przestrzeni unikalnego charakteru. To kreatywna mieszanka doświadczenia grafików, architekta i Twojej wizji aranżacji wnętrza.

SPACEBRANDING

To odmiana przestrzeni z zachowaniem identyfikacji wizualnej Twojej marki. To utrzymanie spójności w kolorystyce, komunikacji i elementach przestrzeni. Twoi goście po przekroczeniu progu będą wiedzieć w jakiej firmie się znajdują i poczują jej klimat.

 

ROŚLINNOŚĆ I AKUSTYKA W BIURZE

akustyka i zieleń w biurze

ROSLINNOŚĆ I ZIELEŃ

Zachwycająca zieleń w firmie? To najlepsze rozwiązanie do stref odpoczynku. Ogrody wertykalne i ścianki z mchu pozwolą odprężyć się i wyciszyć. Są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają podlewania.

AKUSTYKA

To niezwykle istotny element przestrzeni biurowej. Dobra akustyka to mniejszy hałas szczególnie w open space, działach handlowych czy contact center. Panele akustyczne to również element wizualny wzbogacają przestrzeń swoimi kolorami i różnym kształtem. Dostępne są również budki telefoniczne, mobilne akustyczne ścianki działowe do open space, czy panele akustyczne wiszące.

panele akustyczne w biurze

 

KOMPLEKSOWA REALIZACJA PROJEKTU

DORADZTWO

Skorzystaj z darmowej konsultacji. Opowiesz nam co chcesz zmienić a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania. Dobierzemy odpowiednią grafikę do Twojej firmy. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy architekta wnętrz, skontaktujemy Cię z naszymi zaufanymi specjalistami.

MONTAŻ

Chcemy żebyś o nic nie musiał się martwić. Na każdym etapie projektu otrzymujesz nasze wsparcie. Nasza ekipa montażowa w ustalonym terminie dokona pomiarów wnętrz oraz zamontuje tapety w twojej firmie.

doradztwo architekta