ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kształt Polski wypełniony kolorowym tradycyjnym p

autor: Wiktoria Matynia
Tapeta Colours

EKOLOGICZNY MATERIAŁ, POŁYSK, ŻYWE KOLORY

Wykonana z trwałych materiałów włókninowych z powleczeniem, dzięki czemu doskonale odwzorowuje kolory i nadaje delikatny połysk. Bardzo dobrze sprawdzają się w każdego rodzaju pomieszczeniu z wyjątkiem miejsc narażonych na wilgoć lub zachlapanie jak łazienka. Montaż tapety polega na nałożeniu kleju na ścianę. Zmiana położenia przy tego typu fototapecie jest niemożliwa.

69zł / m2

Tapeta zmywalna

ECO MATERIAŁ POKRYTY LAMINATEM, ODPORNY NA WODĘ

Wykonana z trwałych materiałów pokrytych laminatem, czyli dodatkową warstwą ochronną. Fototapety tego typu można montować bezpośrednio przy źródle ciepła, bądź wody, ponieważ są odporne na wilgoć oraz uszkodzenia. Montaż polega na naniesieniu kleju do tapet na ścianę. Fototapetę zmywalną polecamy w szczególności do kuchni i łazienek. Ze względu na laminat tapeta mocniej odbija światło. Zmiana położenia przy tego typu fototapecie jest niemożliwa.

79zł / m2

Tapeta naklejka

EKOLOGICZNY MATERIAŁ SAMOPRZYLEPNY

Tapeta samoprzylepna wykonana z trwałego ekologicznego materiału. Niewątpliwie jej atutem jest to, że można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać, tzn. zmieniać miejsce jej położenia.Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ wykonana jest  z materiału samoprzylepnego, przyklejamy ją jak naklejkę.  Fototapeta samoprzylepna nadaje się do pomieszczeń: salon, sypialnia, pokój dziecięcy, korytarz czy biuro.

89zł / m2

Tapeta winylowa

EKOLOGICZNY MATERIAŁ WINYLOWY

Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym. Wykonana z trwałego ekologicznego materiału. To materiał bardzo dobrze odwzorujący kolory i zapewniający najwyższą jakość wydruku. Wysoka gramatura materiału pozwala maskować lekki nierówności. Profesjonalna tapeta idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych, do restauracji, hoteli czy salonów sklepowych. Montaż na klej.

85zł / m2

zamów na wymiar

Fototapeta Kształt Polski wypełniony kolorowym tradycyjnym polskim wzorem ludowym ozdobi twoje ściany. Chcesz zmienić i przykryć puste ściany przy użyciu  wzoru? Piękna grafika jak "Kształt Polski wypełniony kolorowym tradycyjnym polskim wzorem ludowym" pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie a także nada nowy wymiar fototapety 3D w domu. 

Kochasz nasze polskie tradycyjne wzory? Koniakowskie wzory to nasz słowiański styl w modzie a także w dekoracji wnętrz. Styl Słowiański w dekoracji wnętrz to przede wszystkim rozmaite kolory, najczęściej niebieski oraz czerwony, żółty, zielony. Powtarzające się motywy jak czerwone korale z zielonymi liśćmi znajdziesz na naszych tapetach, a także w innych sklepach z dodatkami takimi jak np. poduszka wyszywana w motywy ludowe czy folkowy dywan lub ludowe malowidło na szafie. Te wzory ożywią każde wnętrze nie tylko w w łazience w tradycyjnym domu ale także w restauracji czy w sklepie np. z pamiątkami. Do fototapety Kształt Polski wypełniony kolorowym tradycyjnym polskim wzorem ludowym dodatki charakterystyczne dla stylistyki folkowej z materiałów naturalnych jak len, bawełna lub filc. Zaczerpnij inspirację ze słowiańskiej tradycji i estetyki naszych dziadków i babć, ta moda znowu wraca.

Fototapeta Kształt Polski wypełniony kolorowym tradycyjnym polskim wzorem ludowym do sypialni to bardzo dobry pomysł na zagospodarowanie jednolitej ściany za łóżkiem. Do pokoju dziennego? Można przykleić fototapetę za sofą albo na innej ścianie. Fototapety zmywalne świetnie sprawdzają się także do kuchni i do łazienki. W TAPNAP doradzimy ci, jakie są ich rodzaje, z jakich materiałów są wyprodukowane, z czym się komponują, a później dokonasz dobrego wyboru do swojego wnętrza. Fototapety zwrócą uwagę każdego. Odcienie na tapecie przystroją dom. Tapeta to także wyjątkowa ozdoba domu. Jest ona odpowiednią grafiką. Nadaj styl nowoczesny lub retro, elegancki lub hipsterski, orientalny, boho czy słowiański. Zobacz nasze nowoczesne fototapety.

Inne z tej kategorii