ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Ludowy wzór - kwiaty

autor: bridzia2
Tapeta Colours

EKOLOGICZNY MATERIAŁ, POŁYSK, ŻYWE KOLORY

Wykonana z trwałych materiałów włókninowych z powleczeniem, dzięki czemu doskonale odwzorowuje kolory i nadaje delikatny połysk. Bardzo dobrze sprawdzają się w każdego rodzaju pomieszczeniu z wyjątkiem miejsc narażonych na wilgoć lub zachlapanie jak łazienka. Montaż tapety polega na nałożeniu kleju na ścianę. Zmiana położenia przy tego typu fototapecie jest niemożliwa.

69zł / m2

Tapeta zmywalna

ECO MATERIAŁ POKRYTY LAMINATEM, ODPORNY NA WODĘ

Wykonana z trwałych materiałów pokrytych laminatem, czyli dodatkową warstwą ochronną. Fototapety tego typu można montować bezpośrednio przy źródle ciepła, bądź wody, ponieważ są odporne na wilgoć oraz uszkodzenia. Montaż polega na naniesieniu kleju do tapet na ścianę. Fototapetę zmywalną polecamy w szczególności do kuchni i łazienek. Ze względu na laminat tapeta mocniej odbija światło. Zmiana położenia przy tego typu fototapecie jest niemożliwa.

79zł / m2

Tapeta naklejka

EKOLOGICZNY MATERIAŁ SAMOPRZYLEPNY

Tapeta samoprzylepna wykonana z trwałego ekologicznego materiału. Niewątpliwie jej atutem jest to, że można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać, tzn. zmieniać miejsce jej położenia.Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ wykonana jest  z materiału samoprzylepnego, przyklejamy ją jak naklejkę.  Fototapeta samoprzylepna nadaje się do pomieszczeń: salon, sypialnia, pokój dziecięcy, korytarz czy biuro.

89zł / m2

Tapeta winylowa

EKOLOGICZNY MATERIAŁ WINYLOWY

Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym. Wykonana z trwałego ekologicznego materiału. To materiał bardzo dobrze odwzorujący kolory i zapewniający najwyższą jakość wydruku. Wysoka gramatura materiału pozwala maskować lekki nierówności. Profesjonalna tapeta idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych, do restauracji, hoteli czy salonów sklepowych. Montaż na klej.

85zł / m2

zamów na wymiar

Fototapeta ludowy wzór - kwiaty ozdobi twoje ściany. Myślisz, żeby zmienić i przykryć monotonne ściany za pomocą  fototapety? Piękny motyw jak "ludowy wzór - kwiaty" odświeży wystrój mieszkania a także nada nowy wymiar fototapety 3D w mieszkaniu. 

Kochasz słowiańską tradycje? Koniakowskie wzory to nasz słowiański styl w modzie a także w architekturze wnętrz. Styl ludowy w architekturze wnętrz to przede wszystkim przeróżne kolory, najczęściej niebieski oraz czerwony, żółty, zielony. Powtarzające się motywy jak kompozycje kogutów i kwiatów znajdziesz na naszych tapetach, a także w innych sklepach z dodatkami takimi jak np. poduszka wyszywana w motywy ludowe lub folkowy dywan lub ludowe malowidło na szafie. Te wzory ożywią każde wnętrze nie tylko w salonie w domu ale także w restauracji czy w sklepie np. z pamiątkami. Do fototapety ludowy wzór - kwiaty dodatki charakterystyczne dla stylistyki folkowej z materiałów naturalnych jak len, bawełna lub filc. Zaczerpnij inspirację ze słowiańskiej tradycji i dekoracji naszych przodków, podążaj za tym trendem.

Fototapeta ludowy wzór - kwiaty do sypialni to dobry pomysł na zagospodarowanie bezbarwnej ściany za łóżkiem. Może do salonu? Można przykleić fototapetę za sofą albo na innej ścianie. Fototapety zmywalne świetnie sprawdzają się także do kuchni i do łazienki. Na Tapnap.pl powiemy ci, jakie są ich rodzaje, z jakich materiałów są wykonane, z czym pasują, a później dokonasz właściwego wyboru do swojego wnętrza. Tapety nadadzą indywidualny charakter wnętrza. Barwy na tapecie przystroją przestrzeń. Tapeta to także fantastyczna ozdoba pomieszczeń. Jest ona odpowiednim wzorem. Nadaj styl nowoczesny lub retro, elegancki lub hipsterski, orientalny, boho czy słowiański. Ten efekt dają nasze nowoczesne fototapety.

Inne z tej kategorii