ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Polski wzór ludowy

autor: bridzia2
Tapeta Colours

EKOLOGICZNY MATERIAŁ, POŁYSK, ŻYWE KOLORY

Wykonana z trwałych materiałów włókninowych z powleczeniem, dzięki czemu doskonale odwzorowuje kolory i nadaje delikatny połysk. Bardzo dobrze sprawdzają się w każdego rodzaju pomieszczeniu z wyjątkiem miejsc narażonych na wilgoć lub zachlapanie jak łazienka. Montaż tapety polega na nałożeniu kleju na ścianę. Zmiana położenia przy tego typu fototapecie jest niemożliwa.

69zł / m2

Tapeta zmywalna

ECO MATERIAŁ POKRYTY LAMINATEM, ODPORNY NA WODĘ

Wykonana z trwałych materiałów pokrytych laminatem, czyli dodatkową warstwą ochronną. Fototapety tego typu można montować bezpośrednio przy źródle ciepła, bądź wody, ponieważ są odporne na wilgoć oraz uszkodzenia. Montaż polega na naniesieniu kleju do tapet na ścianę. Fototapetę zmywalną polecamy w szczególności do kuchni i łazienek. Ze względu na laminat tapeta mocniej odbija światło. Zmiana położenia przy tego typu fototapecie jest niemożliwa.

79zł / m2

Tapeta naklejka

EKOLOGICZNY MATERIAŁ SAMOPRZYLEPNY

Tapeta samoprzylepna wykonana z trwałego ekologicznego materiału. Niewątpliwie jej atutem jest to, że można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać, tzn. zmieniać miejsce jej położenia.Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ wykonana jest  z materiału samoprzylepnego, przyklejamy ją jak naklejkę.  Fototapeta samoprzylepna nadaje się do pomieszczeń: salon, sypialnia, pokój dziecięcy, korytarz czy biuro.

89zł / m2

Tapeta winylowa

EKOLOGICZNY MATERIAŁ WINYLOWY

Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym. Wykonana z trwałego ekologicznego materiału. To materiał bardzo dobrze odwzorujący kolory i zapewniający najwyższą jakość wydruku. Wysoka gramatura materiału pozwala maskować lekki nierówności. Profesjonalna tapeta idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych, do restauracji, hoteli czy salonów sklepowych. Montaż na klej.

85zł / m2

zamów na wymiar

Fototapeta polski wzór ludowy to dobry pomysł na zmianę. Chciałabyś zmienić i przykryć monotonne ściany przy użyciu  fototapety? Piękny motyw jak "polski wzór ludowy" sprawi radość tobie i pozostałym domownikom a także optycznie powiększy wnętrze w domu. 

Kochasz polską i słowiańską tradycje? Słowiańskie motywy to nasz słowiański styl w modzie a także w architekturze wnętrz. Polski styl ludowy w architekturze wnętrz to przede wszystkim pełne wyrazu kolory, głównie niebieski oraz czerwony, żółty, zielony. Powtarzające się motywy jak kolorowe koguty i kury znajdziesz na naszych tapetach, a także w innych sklepach z dodatkami takimi jak np. poduszka wyszywana w motywy ludowe czy folkowy dywan lub ludowe malowidło na szafie. Tapety ożywią każde wnętrze nie tylko w w przedpokoju w domu ale także w restauracji czy w sklepie np. z pamiątkami. Do fototapety polski wzór ludowy dobierz dekorację charakterystyczne dla stylistyki folkowej z materiałów naturalnych jak len, bawełna lub filc. Zaczerpnij inspirację ze słowiańskiej kultury i stylu naszych przodków, podążaj za tym trendem.

Fototapeta polski wzór ludowy do sypialni to doskonały pomysł na zagospodarowanie białej ściany za łóżkiem. Do salonu! Można przykleić fototapetę za sofą albo na innej ścianie. Fototapety zmywalne świetnie sprawdzają się także do kuchni i do łazienki. Skorzystaj z Messengera i zadaj pytanie, odkryjesz, jakie są ich rodzaje, z czego są wykonane, z czym pasują, a później dokonasz najlepszego wyboru do swojego domu. Tapety zmienią twoje ściany. Barwy na tapecie ozdobią przestrzeń. Tapeta to także spersonalizowana ozdoba domu. Jest ona odpowiednią grafiką. Nadaj styl nowoczesny lub retro, elegancki lub hipsterski, orientalny, boho czy słowiański. Wybierz nasze nowoczesne fototapety.

Inne z tej kategorii