Wizualizator tapet na ścianie

Wizualizacje tapet w Twoim wnętrzu!

Dzięki funkcji wizualizacji tapet, w łatwy sposób sprawdzisz czy tapeta pasuje do Twojego wnętrza. Na telefonie czy na komputerze w łatwy sposób dodasz zdjęcie pomieszczenia, w którym chcesz zainstalować tapetę. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby osiągnąć wymarzony efekt!

1. Zrób i załaduj zdjęcie pomieszczenia ze ścianą, na której ma być zainstalowana tapeta.

Postaraj się przed zrobieniem zdjęcia usunąć elementy dekoracji jak kwiaty czy obrazy, które ją przysłaniają. Po załadowaniu zdjęcia na stronie, zobaczysz niebieski prostokąt oraz różowe punkty w jego rogach - to obszar, który będzie wypełniany tapetą.

Dodaj zdjęcie ściany

2. Ustaw różowe punkty w każdym rogu ściany, tak aby niebieski obszar przykrył całą ścianę.

Ustawiając różowe punkty w rogach ściany zaznaczasz obszar który, będzie przykryty tapetą. Jeżeli na zaznaczonym polu są elementy, które nie mają być pokryte tapetą np. szafa czy drzwi to kliknij: Dodaj obszar (Typ obszaru minus: ” - “). Teraz zaznacz rogi obszaru który ma pozostać widoczny. Zaznaczone punkty możesz usuwać - poprzez użycie przycisku cofnij, możesz też przesuwać poprzez przeciągnięcie punktu oraz zacząć wizualizację od nowa poprzez jej zresetowanie.

3. Następnie wpisz rozmiar obszaru całej ściany i wybierz jasność ściany.

Jeżeli twoja ściana jest zupełnie biała (nie szara) możesz wybrać kwadrat biały, jeżeli jest ona szara lub w zupełnie innym kolorze wybierz kwadrat ciemniejszy - oznacza to, że na wizualizacji nie będą przebijać przez tapetę cienie czy elementy umieszczone na ścianie.

 

4. Koniec!

Teraz odwiedzając kategorie tapet na TAPNAP.PL kliknij ikonę drzwi, aby zobaczyć podgląd tapety na twojej ścianie.

Wszystkie twoje pomieszczenia znajdziesz na stronie: Twoje wnętrza